логотип Вет-Вектор    +380(48)  700-03-74             Ветеринарные препараты оптом  

Вет-Вектор +380(48) 700-03-74 Ветеринарные препараты оптом

Нашийник Бар`єр п/пазитарний для котів червоний - цена 16.8 грн./шт. - Купить в Одессе , (ПРОТИПАРАЗИТАРНІ)

Лучшая цена
Фото ПРОТИПАРАЗИТАРНІ Нашийник Бар`єр п/пазитарний для котів червоний
Розничная цена
16,80 грн./шт.
Есть в наличии

Нашийник використовується для котів . Діюча речовина інсектоакарицидного нашийника "Бар'єр" - фіпроніл, належить до класу фенілпіразол. Виділяючись з нашийника, фіпроніл локалізується в сальний залозах, не потрапляючи в кров тварини. Таким чином, створюється ефект "резервуару", який забезпечує тривалу дію і збереження ефективності при купанні з застосуванням шампуню. З шкірним жиром фіпроніл поширюється по поверхні шкіри і шерсті. Купання і тривале перебування тварини на сонці не знижують ефективності препарату. Нашийник "Бар'єр" відноситься до групи малотоксичних препаратів для теплокровних тварин. Препарат добре переноситься кішками в терапевтичній дозі і в дозі, яка перевищує її в п'ять разів. Тривалість дії нашийника "Бар'єр" до 6 місяців, завдяки накопичувальній дії.

Опис

Полімерна стрічка зі специфічним запахом складових компонентів.

Склад

Одна ПВХ стрічка 35 ± 5 см (для котів) містить діючу речовину: фіпроніл - 0,5 м

Фармакологічні властивості

ATCvet QР53АX, ектопаразитарні ветеринарні препарати для місцевого застосування (QP53АХ15, фіпроніл).

Діюча речовина препарату фіпроніл - похідне фенілпіразол.

Фіпроніл вражає центральну нервову систему ектопаразитів, не впливаючи на центральну нервову систему тварин. Механізм дії фіпронілу у безхребетних полягає в гальмуванні проходження іонів хлору в ГАМК-залежних хлоридних каналах, що порушує роботу нервової системи. Через системне блокування фіпронілом нервової системи настає нервове збудження і загибель ектопаразитів.

Фіпроніл проявляє контактну дію і практично не всмоктується через шкіру. Він акумулюється в епідермісі, сальних залозах, волосяних фолікулах і, поступово вивільняючи, забезпечує тривалу контактну інсектоакарицидну дію. Створюється ефект "резервуару", що забезпечує тривалу залишкову активність фіпронілу.

Застосування

Профілактика і лікування собак і котів при ураженнях ектопаразитами: блохами (Ctenocephalus spp.), паразитоформними кліщами (Dermacentor pictus, Dermacentor marginatus, Rhipicephalus bursa, Ixodes ricinus), при сифункулятозах і малофагозах собак і котів.

Дозування

Для зовнішнього застосування. Нашийник фіксують на шиї тварини таким чином, щоб між шиєю і нашийником залишався невеликий проміжок, і закріплюють. Нашийник повинен бути вільним на шиї і не стримувати зростання тварини. Довжина нашийника регулюється в залежності від розміру тварини.

Нашийник ефективний проти ектопаразитів протягом 6 місяців.

Протипоказання

Нашийник не рекомендується використовувати для хворих, виснажених, старих тварин і самок під час вагітності та лактації.

Застереження

Не застосовувати цуценятам у віці до 10-ти тижнів, кошенятам віком до 12-ти тижнів.

Упаковку нашийника слід відкривати безпосередньо перед застосуванням.

У рідкісних випадках у тварин спостерігається індивідуальна чутливість до фіпронілу і носіння нашийника може викликати місцеве подразнення шкіри. У таких випадках припиняють застосування нашийника.

Форма випуску

Полімерний нашийник довжиною 35 ± 5 см, вкладений в пакет з полімерної плівки, упакований в картонну коробку.

Зберігання

У сухому захищеному від світла місці при температурі від 5 до 25 С окремо від кормів для тварин, води і продуктів харчування.

Термін придатності - 2 роки.

Отзывы о Нашийник Бар`єр п/пазитарний для котів червоний

Написать
от имени: